iStock_000006238489Small

2015 yılında faaliyete başladık. Bugün 300 m² lik kapalı alanda Bmw, Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi, Land-Rover, Mını marka araçlar başta olmak üzere diğer birçok marka ve modele kaporta, boya, motor, mekanik, elektrik – elektronik ve yedek parça hizmetlerini her biri alanlarında uzman olan kadromuzla sunmaktayız.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, en iyi hizmeti en kısa zamanda veriyoruz. Aracınız servisimize gelir gelmez arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sistemine bağlanıp, verileri kontrol ederek araca fiziki müdahelede bulunmadan arıza tespitini yapıyor, bu sayede gereksiz parça değişimi ve zaman kaybını önleyerek hizmetimizdeki verimliliği ve tasarrufu artırıyoruz.

Yağ değişimi, hava, yakıt, polen filtresi, fren sistemi, egzoz gaz emisyonu kontrolü, lastik ve klima bakımı, kaporta, fırın boya, mekanik ve motor hizmetlerini en uygun işçilik, orjinal yada muadili yedek parçalarla sağlıyor, aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakım, onarım ve servis hizmetlerini titizlikle ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Türkiye’deki tüm sigorta şirketleriyle anlaşmamız bulunmakta. Hasarlı araçlardaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibini müşterilerimiz adına yapıyor ve süreci başından sonuna kadar takip ediyoruz.